BXS150-330
TME
BXS150-330 RSS 468.63 468.63 381.00 + VAT
MPN:
BXS150 160VA 330 OHM/0,7A
Kod:
BXS150-330
Zmiana ceny:
+8% (05.02.2026)
Poprzednia cena:
434.93
Rezystor suwakowy; 0,7A; 380VAC,400VDC; 330Ω; 160VA