BXS150-3.3
TME
BXS150-3.3 RSS 468.63 468.63 381.00 + VAT
MPN:
BXS150 160VA 3,3 OHM/7A
Kod:
BXS150-3.3
Zmiana ceny:
+8% (05.02.2026)
Poprzednia cena:
435.42
Rezystor suwakowy; 7A; 380VAC,400VDC; 3,3Ω; 160VA