ECWF2W335JA
TME
ECWF2W335JA RSS 6.24 6.24 x 500
MPN:
ECWF2W335JA
Zmiana ceny:
+0.6% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
6.20
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 3,3uF; 450VDC; THT; ±5%; 22,5mm