EH28-5.0-02-1M1
TME
RSS 9.83 9.83 x 500
MPN:
801091-SF
Kod:
EH28-5.0-02-1M1
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
9.85
Dławik: common mode; THT; 5A; R: 27mΩ; 24x20mm; 1,1mH