EH28-1.0-02-75M-X
TME
RSS 9.84 9.84 x 500
MPN:
803738-SF
Kod:
EH28-1.0-02-75M-X
Zmiana ceny:
-0.74% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
9.91
Dławik: common mode; THT; 1A; R: 880mΩ; 24x20mm; 75mH