MOV-07D471K
TME
MOV-07D471K RSS 0.22 0.22 x 2000
MPN:
MOV-07D471K
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
BOURNS
Zmiana ceny:
+0.6% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.22
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 1,2kA; Ø7mm