Bahco TAW38135 Klucz dynamometryczny Kalibracja (ISO) z grzechotką 3/8" (10 mm) 7 - 135 Nm
Conrad Electronic
Bahco TAW38135 Klucz dynamometryczny Kalibracja (ISO) z grzechotką 3/8" (10 mm) 7 - 135 Nm RSS 3869.00 3869.00 3145.53 + VAT
MPN:
TAW38135
Kod:
Producent:
BAHCO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+17% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
Jednostki miary momentu obrotowego w Nm, kg.cm, dNm, ft.lb, lb.in i kąt obrotu w stopniach
Zakres od 7 do 800 Nm lub od 5,1 do 590 ft.lb.