BTA330Y-800CTQ
Wekton
BTA330Y-800CTQ RSS 4.78 4.78 x 11
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA330Y-800CTQ
Minimalne zamówienie:
11 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-100% (02.04.2026)
Poprzednia cena:
Triak 30A 800V Igt=35mA TO220AB-Isolated