BXS150-100
TME
BXS150-100 RSS 468.63 468.63 381.00 + VAT
MPN:
BXS150 160VA 100 OHM/1,25A
Kod:
BXS150-100
Producent:
MCP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (05.02.2026)
Poprzednia cena:
436.65
Rezystor suwakowy; 1,25A; 380VAC,400VDC; 100Ω; 160VA