kabel do niskich temperatur Basetech BT-2300326, H05VV-F 3G 0,75 mm², 230 V, 16 A, 1.50 m
Conrad Electronic
RSS
7.49
6.09 + VAT
- MPN:
- BT-2300326
- Kod:
- Producent:
- Basetech
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -16% (29.03.2026)