Self Electronics SLD30-600IL-ES Sterownik LED Stałonaprądowy 30 W 600 mA 25 - 50 V/DC Ściemniacz, Montaż w strefach zagr
Conrad Electronic
Self Electronics SLD30-600IL-ES Sterownik LED Stałonaprądowy 30 W 600 mA 25 - 50 V/DC Ściemniacz, Montaż w strefach zagr RSS 129.00 129.00 104.88 + VAT
MPN:
SLD30-600IL-ES
Kod:
Producent:
SELF ELECTRONICS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (21.08.2025)