Siemens 8US12515CM47 690 V 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
189.00
153.66 + VAT
- MPN:
- 8US12515CM47
- Kod:
- Producent:
- SIEMENS
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +27% (19.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 8us12515cm47
SYSTEM SZYN SZYBOWYCH Rozstaw osi szyny 60mm Adapter urządzenia, szerokość: 45mm Grubość szyny: 5.10mm+profil TT do łączników i zasilaczy silnikowych SIRIUS, S00 z 1 szyną montażową 35mm, 12,5A z zaciskiem klatkowym, kabel 2,5mm2, długość 182mm system szynoprzewodów 8US do ustawiania urządzeń ochronnych, takich jak rozłączniki bezpiecznikowe i wyłączniki - bezpieczne, zajmujące mało miejsca, przejrzyste. Zastosowanie systemów szyn zbiorczych Siemens 8US oferuje szeroki zakres opcji instalowania urządzeń podłączeniowych, przełączających i instalacyjnych dostosowywanych do szyn. Zajmująca niewiele miejsca modułowa konstrukcja i szybki montaż zapewniają ekonomiczny sprzęt elektryczny w dzisiejszych rozdzielnicach. Montaż na podłużnicach, odległość między szynami wynosi 60 mm. Systemy szyn zbiorczych Siemens 8US charakteryzują się: 1. Mocowanie mechaniczne i połączenie elektryczne w jednej operacji. 2. Dopuszczenie na całym świecie, a tym samym możliwość zastosowania na całym świecie w budowie maszyn i urządzeń. 3. Łatwa wymiana pojedynczych urządzeń lub całej kombinacji. 4. Oszczędność czasu montażu i redukcja kosztów dzięki gotowym montowanym odgałęzieniom. 5. Wysokie bezpieczeństwo pracy zapewnia niezawodne zakrycie adaptera i wspornika urządzenia. 6. Duża szerokość pasma do montażu w szynach zbiorczych dla łatwego dostosowania do natężenia prądu do 1.600 A.