Siemens 8US19987CB45 10 szt.
Conrad Electronic
Siemens 8US19987CB45 10 szt. RSS 139.00 139.00 113.01 + VAT
MPN:
8US19987CB45
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (19.03.2026)
Poprzednia cena:
129.00
System szyn, akcesoria do montażu na szynie din 35 mm szerokość 60 mm rozstaw torów z tworzywa sztucznego: 45mm, płytą montażową na adapter + uchwyt wraz z Śruby mocujące system szyn zbiorczych 8US do budowy urządzeń jak Rozłącznik bezpiecznikowy wyłączniki - i bezpiecznie, zajmujący mało miejsca, przejrzysty. Zastosowanie systemy szyn zbiorczych Siemens 8US oferuje różnorodne możliwości podłączenia do instalacji schienenadaptierbaren, urządzeń i instalacji. Dzięki modułowej i szybkiego montażu miejsca styku to gospodarcze elektryczny dane techniczne wyposażenie w dzisiejszej Installationsverteilerbau zapewniona. Montaż na Langsholmen, odległość szyny wynosi 60 mm. Systemy szyn zbiorczych Siemens 8US wyróżniają się przede wszystkim: 1. Zamocowania mechanicznego i połączenie elektryczne w jednej operacji. 2. Zezwolenie na całym świecie i dzięki temu międzynarodowa możliwości zastosowania w budowie maszyn i urządzeń. 3. Łatwa wymiana pojedynczych urządzeń lub całym kombinacji. 4. Oszczędność czasu podczas montażu i znaczną redukcję kosztów dzięki fabrycznie zamontowane urządzenia gałęzie. 5. Wysokie bezpieczeństwo pracy zapewnia niezawodne pokrycie Adapter palców i wspornik urządzenia. 6. Duża szerokość pasma charakterystyczne cechy szyn zapewnia łatwe dopasowanie do prądów do 1600 A. Siemens zapewnia bezpieczne, wydajne elektryczne infrastruktury w budynkach i przemyśle ogólnie przyjętą Portfolio gniazda, przełączniki, pomiarowych i monitoringu, rozdzielaczach instalacji oraz przełączników i gniazd.