czerwony, żółty 3 styki 16 mm² 16 A 1 NO, 1 NC 690 V/AC Siemens 3LD30401TK13
Conrad Electronic
czerwony, żółty 3 styki 16 mm² 16 A 1 NO, 1 NC 690 V/AC Siemens 3LD30401TK13 RSS 239.00 239.00 194.31 + VAT
MPN:
3LD30401TK13
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (19.03.2026)
Poprzednia cena:
199.00
Rozłącznik 3LD3, Iu 16 A wyłącznik główny 3-biegunowy znamionowa moc robocza przy AC-23 A przy 400 V 7,5 kW montaż podłogowy wyłącznik podstawowy ze sprzęgłem drzwiowym montaż centralny 22,5 mm napęd dźwigniowy czerwony/żółty 48x48 mm z wyłącznikiem pomocniczym 1OE+1S Wyłącznik główny i wyłącznik awaryjny 3LD do bezpiecznego odłączania obciążeń w różnych środowiskach. Możliwe zastosowania rozłączników linii 3LD3 są różnorodne. Po odłączeniu od sieci zapewniają bezpieczną izolację wszystkich urządzeń elektrycznych, włączając np. silniki trójfazowe, ale także systemy klimatyzacji i wentylacji. 3LD3 są również predestynowane do stosowania w szafach sterowniczych lub rozdzielczych, zwłaszcza do zastosowań w małych maszynach (np. piły, sprężarki, pompy, betoniarki, wiertarki, frezarki i maszyny do obróbki drewna). Główne cechy wyłączników głównych i wyłączników awaryjnych Siemens 3LD to: 1. Modułowa budowa, szybki i łatwy montaż łączników pomocniczych, zacisk N-PE lub 4. Polak. 2. Uniwersalne zastosowanie dzięki lokalnym aprobatom. 3. Jeden rozmiar mechaniczny dla pięciu rozmiarów elektrycznych. 4. Może być używany do zastosowań prądu stałego. 5. Rodzaje montażu: montaż czołowy, płyta montażowa, szyna DIN. 6. Optymalna separacja sieci od 16 A do 63 A dzięki blokowanemu napędowi obrotowemu.