czerwony, żółty 4 styki 16 mm² 32 A 690 V/AC Siemens 3LD22541TL53
Conrad Electronic
czerwony, żółty 4 styki 16 mm² 32 A 690 V/AC Siemens 3LD22541TL53 RSS 219.00 219.00 178.05 + VAT
MPN:
3LD22541TL53
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
239.00
SENTRON, rozłącznik 3LD, wyłącznik awaryjny, 4-biegunowy, Iu: 32 A, moc robocza / przy AC-23 A przy 400 V: 11,5 kW, montowany z przodu, napęd obrotowy, czerwony/żółty, mocowanie centralne 22,5 mm Rękojeść Wyłączniki główne i wyłączniki awaryjne Der 3LD jako wyłączniki naprawcze do bezpiecznego odłączania obciążeń w różnych środowiskach. Możliwe zastosowania odłącznika linii 3LD są różnorodne. Po odłączeniu od sieci zapewniają bezpieczną izolację wszystkich urządzeń elektrycznych, włączając np. silniki trójfazowe, ale także systemy klimatyzacji i wentylacji. 3LD sprawdziły się w wielu dziedzinach, zwłaszcza w maszynach do obróbki i przetwarzania w budowie maszyn i systemów przenośników, w przemyśle chemicznym lub spożywczym. Główne cechy wyłączników głównych i wyłączników awaryjnych Siemens 3LD to: 1. Modułowa budowa, szybki i łatwy montaż łączników pomocniczych, zacisk N-PE lub 4. Polak. 2. Wszechstronny i może być używany na całym świecie dzięki międzynarodowym atestom IEC, UL i stoczniowym. 3. Stopień ochrony do IP 65 z hermetyczną obudową do zastosowań zewnętrznych. 4. Może być używany do zastosowań prądu stałego. 5. Rodzaje montażu: montaż czołowy, płyta montażowa, szyna DIN. 6. Optymalna separacja sieci od 16 A do 250 A dzięki blokowanemu napędowi obrotowemu.