Self Electronics SLT100-12VFG Sterownik LED Stałonapięciowy 96 W 0 - 8.33 A 12.0 V/DC Możlowość stosowania w meblach, ni
Conrad Electronic
Self Electronics SLT100-12VFG Sterownik LED Stałonapięciowy 96 W 0 - 8.33 A 12.0 V/DC Możlowość stosowania w meblach, ni RSS 229.00 229.00 186.18 + VAT
MPN:
SLT100-12VFG
Kod:
Producent:
SELF ELECTRONICS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (21.08.2025)