MF0207FRE52-10R
TME
RSS 0.06 0.06 x 5000
MPN:
MF0207FRE52-10R
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.51% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 10000+ 15000+ 20000+ 25000+ 35000+ 50000+ 60000+ 120000+ 250000+
Rezystor: metal film; THT; 10Ω; 0,6W; ±1%; 350V; Ø0,55x28mm; osiowe