B57164K0473J000
TME
RSS 1.75 1.75 x 2000
MPN:
B57164K0473J000
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.42% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
1.74
Termistor NTC; 47kΩ; Ø: 5,5mm; -55÷125°C; 450mW; ±5%; THT; 4450K