B57164K0101K000
TME
RSS 1.69 1.69 x 2000
MPN:
B57164K0101K000
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.07% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
1.69
Termistor NTC; 100Ω; Ø: 5,5mm; -55÷125°C; 450mW; ±10%; THT; 3200K