05-36-D-0304-A
TME
RSS 4.13 4.13 x 1000
MPN:
05-36-D-0304-A-4-06-4-T
Kod:
05-36-D-0304-A
Zmiana ceny:
+0.3% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
4.12
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 304mm; 500mA; 60V; FFC5-TIN