Szafa rack wisząca 19'' Digitus DN-19-24U-I-OD (S x W x G) 600 x 1245 x 450 mm 24 U
Conrad Electronic
Szafa rack wisząca 19'' Digitus DN-19-24U-I-OD (S x W x G) 600 x 1245 x 450 mm 24 U RSS 3159.00 3159.00 2568.29 + VAT
MPN:
DN-19-24U-I-OD
Kod:
Producent:
DIGITUS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
Obudowy ścienne do użytku na zewnątrz 483 mm (19 ") IP55 zostały wykonane do zastosowań przemysłowych. Oparte są na klasie ochrony IP55 zgodnej z normą EN 60529, dzięki czemu są chronione przed wnikaniem wody i kurzu. Obudowy naścienne zapewniają najlepszą wydajność dzięki 3-punktowemu systemowi blokowania z blokowaną klamką obrotową i izolowanymi przepustami kablowymi. Zintegrowane obudowy filtrów wentylacyjnych zapewniają dopływ świeżego powietrza (zabezpieczenie przed przenikaniem wody i pyłu zgodnie z IP54). Obszary zastosowania to powierzchnie zewnętrzne, które są narażone na wpływ środowiska (deszcz, kurz, grad, śnieg, rozbryzg wody). Obudowy naścienne mogą być stosowane z podstawą jako rozwiązanie wolnostojące (tylne otwory montażowe zamykane są zaślepkami, które podczas montażu podstawy wyjmuje się od spodu obudowy).