Zasilacz do oświetlenia LED 24V 4,16A 100W YINGJIAO | YSL60C-2404160
zasilacze online.pl
Zasilacz do oświetlenia LED 24V 4,16A 100W YINGJIAO | YSL60C-2404160 RSS 128.99 128.99 104.87 + VAT
MPN:
YSL60C-2404160
Kod:
mpn:YSL60C-2404160
Producent:
YINGJIAO ELECTRICAL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zasilacze YSL-C to wysokiej klasy jednostki z wyjściem stałonapięciowym (CV) do aplikacji LED. Ich cechą szczególną jest płaska konstrukcja obudowy – jej wysokość wynosi jedynie 12-22 mm w zależności od mocy. W ramach serii dostępne są wersje o napięciu wyjściowym 12 i 24 V i mocy wyjściowej od 12 do 100 watów. Zasilacze pracują z napięciem wejściowym 200-240VAC. W odróżnieniu od innych zasilaczy LED ta rodzina ma na wyjściu złącza 2-pinowe złącza wtykowe o kodowanej polaryzacji zapewniające łatwe podłączanie odbiorników. W zależności od mocy wyjściowej dostępnych jest od 3 do 6 złączy, które ułatwiają tworzenie instalacji i przyspieszają montaż.
SPECYFIKACJA:
* zakres napięć wejściowych: 200-240VAC
* zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 50/60 Hz
* znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V
* znamionowa moc wyjściowa: 100 W
* znamionowy prąd obciążenia: 4,16 A
* maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 400mVp-p
* sprawność konwersji energii: powyżej 92%
* zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
* zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
* ochrona przed przegrzaniem
* współpracuje ze ściemniaczem
* wymiary: 184x63x22 mm