LCD 10.1 " 1024*600 rezystancyjny panel dotykowy DWIN HMI DMG10600C101_15WTR(Commercial Grade)
elty.pl
RSS
305.00
247.97 + VAT
- Kod:
- 3727
- Producent:
- DWIN
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.01% (04.06.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla dmg10600c101
Uniwersalny moduł HMI z wyświetlaczem LCD IPS 10.1" oraz panelem dotykowym rezystancyjnym.
Cechy DMG10600C10115WTR:
* Oparty na T5L2, z systemem DGUS II
* 10,1 cala, rozdzielczość 1024*600 pikseli, 16,7M kolorów, IPS-TFT-LCD
* Rezystancyjny dotyk
* Na płycie zegar RTC oraz buzzer
Zasada działania wyświetlaczy DWIN HMI
Specyfikacja DMG10600C10115WTR
Interfejsy:
* Baudrate: 3150~3225600bps, Typ. 115200bps
* Tryb pracy: UART2: RS232 UART4: RS485
* Złącza użytkownika: - 8Pin2.0mm
* Pamięć Flash: 16MBytes NOR Flash, dla grafik, fontów, plików audio. Ilość zapisów ponad: 100,000
* Interfejs kart SD: FAT32, prędkość pobierania danych: 4Mb/s
Dopuszczalne środowisko pracy:
* Temperatura pracy: -20℃ do 70℃ (12V przy 60% RH)
* Temperatura przechowywania: -30℃ do 80℃
* Wilgotność pracy: 10% do 90%RH, typowa wartość 60% RH
Wyświetlacz:
* Ilość kolorów: 24-bit 8R8G8B kolorów
* LCD Typ IPS-TFT-LCD
* Kąty widzenia: 85°/85°/85°/85° (L/R/U/D)
* Obszar wyświetlania 223.2mm (W)×125.8mm (H)
* Rozdzielczość 1024×600
* Podświetlanie LED
* Jasność: 250nit
Panel dotykowy:
* Typ: RTP, rezystancyjny
* Struktura: ITO film + ITO glass
* Tryb dotyku: wspiera dotyk oraz przeciągnięcie
* Twardość powierzchni: 3H
* Przepuszczalność światła: Ponad 80%
Zasilanie:
* Napięcie zasilania: 12~36V
* Pobór prądu z włączonym podświetlaniem: VCC = +12V, 250mA
* Pobór prądu z wyłączonym podświetlaniem: VCC = +12V, 90mA
Działanie wyświetlacza
Zestaw zawiera:
* LCD 10.1 " 1024*600 rezystancyjny panel dotykowy DWIN HMI DMG10600C10115WTR