Infineon IGBT IKW40N65ES5XKSA1 Ic 40 A Uce 650 V PG-TO-247 230 W 3-pinowy
RS Components
Infineon IGBT IKW40N65ES5XKSA1 Ic 40 A Uce 650 V PG-TO-247 230 W 3-pinowy RSS 21.64 21.64 x 2
  • Zgodny z RoHS
MPN:
IKW40N65ES5XKSA1
Kod:
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Zmiana ceny:
-13% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
24.94
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 50+ 100+
Twardy przełącznik TRENCHSTOP 5 S5 IGBT firmy Infineon w obudowie TO247 jest przeznaczony do zastosowań przełączania w zakresie od 10 kHz do 40 kHz, zapewniając wysoką wydajność, szybsze cykle wprowadzania na rynek, zmniejszając złożoność konstrukcji obwodu i optymalizując koszt materiału na płytce drukowanej.