Infineon IGBT IGW30N60H3FKSA1 Ic 60 A Uce 600 V PG-TO-247 187 W 3-pinowy Otwór przelotowy
RS Components
Infineon IGBT IGW30N60H3FKSA1 Ic 60 A Uce 600 V PG-TO-247 187 W 3-pinowy Otwór przelotowy RSS 7.39 7.39 x 30
  • Zgodny z RoHS
MPN:
IGW30N60H3FKSA1
Kod:
Minimalne zamówienie:
30 szt.
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-27% (18.03.2026)