Viking Tech CSRV0204FTDG2874 CSRV0204FTDG2874 Rezystor metalizowany 2.87 MΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 50 ppm 3000 szt.
Conrad Electronic
RSS
469.00
381.30 + VAT
- MPN:
- CSRV0204FTDG2874
- Zmiana ceny:
- -6% (07.06.2025)