Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 75 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR075V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 75 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR075V RSS 0.48 0.48 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ3BWFR075V
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (20.03.2026)