RSDW20UW-05
TME
RSDW20UW-05 RSS 268.03 268.03 217.91 + VAT
MPN:
RSDW20UW-05
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
271.08
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 8,5÷160VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 4A; DIP