Głośnik F.30.300.8.MC STX FR.STX.12.2.300.8.F.S.MC GDS30-200-8 SE
Nowy Elektronik
Głośnik F.30.300.8.MC STX FR.STX.12.2.300.8.F.S.MC GDS30-200-8 SE RSS 173.00 173.00 140.65 + VAT
Kod:
80771
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (06.11.2021)
Poprzednia cena:
Głośnik szerokopasmowy F.30.300.8.MC
Opis produktu:
Sub-membrana (stożek wysokotonowy) zapewniający wzmocnienie przetwarzania wysokich tonów.
Wytrzymała termicznie cewka umożliwia budowę zestawu głośnikowego o mocy do 300 W
Zalecana obudowa - zamknięta 50 L
Cechy produktu:
Głośnik szerokopasmowy Professional Audio
Średnica nominalna 305 mm
Cewka o średnicy 50 mm
Zalecana maksymalna moc wzmacniacza 300 W
Moc muzyczna - 300 W
Moc znamionowa - 150 W
Impedancja znamionowa 8 Ω
Efektywność 94 dB
Lakierowana membrana wykonana z celulozy modyfikowanej
Stożek wysokotonowy
Aluminiowy karkas cewki
Cewka nawinięta termospiekalnym drutem miedzianym
Wysoko wytrzymały stalowy kosz
Parametry:
Impedancja znamionowa - 8 Ohm
Moc muzyczna - 300 W (50 - 15 000 Hz)
Moc znamionowa - 150 W (50 - 15 000 Hz)
Efektywność (2,83 V / 1 m.) - 94 dB
Częstotliwość rezonansowa - 55 Hz
Rezystancja cewki - 6,1 Ohm
Qms - 2,10
Qes - 2,08
Qts - 1,51
Cms - 0,17 mm/N
Mms - 48,3 g
BL - 7,1 T.m
Vas - 57 L
L 1kHz - 0,39 mH
L 10 kHz - 0,19 mH
SD - 0,0490 m2
Eta - 0,45%
Średnica cewki - 50 mm
Maksymalny liniowy zakres pracy cewki - 8 mm (p-p)
Maksymalne wychylenie nie powodujące uszkodzeń - 25 mm (p-p)
Zastosowane materiały:
Magnes - Ferryt
Kosz / Panel - Stal
Membrana - Modyfikowana celuloza
Uzwojenie cewki - Drut termospiekalny miedziany
Karkas cewki - Aluminium
Wymiary:
Średnica zewnętrzna - 305 mm
Średnica otworu montażowego - 285 mm
Średnica otworów mocujących - 5 mm
Rozstaw otworów mocujących - 293 mm
Głębokość maksymalna - 130 mm