‎Łożyska rolkowe NK14/20-XL Ø wew: 14 mm Ø zew: 22 mm OD Igła szerokość 20 mm INA dynamiczne 14.5 kN statyczne 15.6 kN
RS Components
‎Łożyska rolkowe NK14/20-XL Ø wew: 14 mm Ø zew: 22 mm OD Igła szerokość 20 mm INA dynamiczne 14.5 kN statyczne 15.6 kN RSS 573.42 573.42 466.20 + VAT
MPN:
NK14/20-XL
Kod:
Producent:
INA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
475.48
Łożysko igłowe INA ma średnicę otworu 14 mm i średnicę zewnętrzną 22 mm. Minimalna temperatura robocza -30°C