Czujnik zbliżeniowy E2EQ-X20D130-M1TGJ 0.3M M30 Omron Montaż wpuszczany długość 60 mm Gwintowany 2-żyłowy 20 mm 30 V dc
RS Components
Czujnik zbliżeniowy E2EQ-X20D130-M1TGJ 0.3M M30 Omron Montaż wpuszczany długość 60 mm Gwintowany 2-żyłowy 20 mm 30 V dc RSS 1426.16 1426.16 1159.48 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
E2EQ-X20D130-M1TGJ 0.3M
Kod:
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.52% (26.03.2026)