ROHM Opornik 12 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ123
RS Components
ROHM Opornik 12 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ123 RSS 0.06 0.06 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPJ123
Kod:
Minimalne zamówienie:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (22.08.2025)