ROHM Opornik 15 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ153
RS Components
ROHM Opornik 15 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ153 RSS 0.10 0.10 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPJ153
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (22.08.2025)