ROHM Opornik 2 mΩ 0805 ±1 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPF2004
RS Components
ROHM Opornik 2 mΩ 0805 ±1 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPF2004 RSS 0.09 0.09 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPF2004
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (19.11.2025)