ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 3 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ302
RS Components
ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 3 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ302 RSS 0.09 0.09 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR03EZPJ302
Kod:
Minimalne zamówienie:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+13% (22.08.2025)