ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 36 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ360
RS Components
ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 36 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ360 RSS 0.08 0.08 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR03EZPJ360
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (19.11.2025)