ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 2.4 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ242
RS Components
ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 2.4 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ242 RSS 0.06 0.06 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR03EZPJ242
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (24.05.2025)