ROHM Opornik 240 Ω 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ241
RS Components
ROHM Opornik 240 Ω 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ241 RSS 0.07 0.07 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPJ241
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-22% (19.11.2025)