ROHM Opornik 30 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ303
RS Components
ROHM Opornik 30 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ303 RSS 0.19 0.19 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPJ303
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (19.11.2025)