ROHM Opornik 39 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ393
RS Components
ROHM Opornik 39 kΩ 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ393 RSS 0.16 0.16 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ESR10EZPJ393
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (19.11.2025)