NLCV32T-4R7M-EFR
TME
RSS 0.39 0.39 x 2000
MPN:
NLCV32T-4R7M-EFR
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.62% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.39
Dławik: drutowy; SMD; 1210; 4,7uH; 900mA; R: 240mΩ; ±20%; -40÷105°C