ECWFA2J184J
TME
RSS 0.87 0.87 x 2000
MPN:
ECWFA2J184J
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.57% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.86
Ilość [ x szt]: 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,18uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm