ECWFA2J224JQ
TME
RSS 1.03 1.03 x 2000
MPN:
ECWFA2J224JQ
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.18% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.04
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,22uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm