ECWFA2J104JB
TME
RSS 0.72 0.72 x 4000
MPN:
ECWFA2J104JB
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.02% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.73
Ilość [ x szt]: 5000+ 6000+ 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,1uF; 630VDC; THT; ±5%; 7,5mm