ECWFA2J104JC
TME
RSS 0.73 0.73 x 4000
MPN:
ECWFA2J104JC
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.16% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.74
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,1uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm