ECWFA2J124J4
TME
RSS 1.03 1.03 x 600
MPN:
ECWFA2J124J4
Minimalne zamówienie:
600 szt.
Zmiana ceny:
-0.59% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.04
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,12uF; 630VDC; THT; ±5%; 7,5mm