P4KE12CA-B-LF
TME
P4KE12CA-B-LF RSS 1.49 1.49 x 3
MPN:
P4KE12CA-B
Kod:
P4KE12CA-B-LF
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
DO-41
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.22% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
1.50
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 2500+
Dioda: TVS; 12V; 24,6A; dwukierunkowa; ±5%; DO41; luzem; 400W; P4KE