ECWH8103RHA
TME
RSS 1.05 1.05 x 500
MPN:
ECWH8103RHA
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
1.05
Kondensator: polipropylenowy; ECWH; 0,01uF; 800VDC; THT; ±3%; 7,5mm