Podkładka termoprzewodząca Kerafol 1.086325.ST.01000.W003387, +180 °C, 3.0 W/mK, (D x S) 100 mm x 100 mm
Conrad Electronic
RSS
66.49
54.06 + VAT
- MPN:
- 1.086325.ST.01000.W003387
- Kod:
- Producent:
- Kerafol
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (17.06.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla w003387
Folie KERATHERM® SOFTTHERM®, zwane również przekładkami szczelinowymi lub wypełniaczami szczelinowymi, to grupa wysokoelastycznych folii z wypełniaczem ceramicznym. Charakteryzują się wyjątkowo dobrą ściśliwością, optymalną formowalnością przy dobrej przewodności cieplnej i dobrych właściwościach elektrycznych. Ta folia SOFTTHERM® charakteryzuje się dobrą ściśliwością i miękkością oraz dobrymi właściwościami termicznymi. Te jednowarstwowe folie są wzmocnione włóknem szklanym do grubości 1,0 mm.