Pepperl+Fuchs Czujnik pola magnetycznego MB35-F12-1N-5M 8.2 V (max) kabel
Conrad Electronic
Pepperl+Fuchs Czujnik pola magnetycznego MB35-F12-1N-5M 8.2 V (max) kabel RSS 649.00 649.00 527.64 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PEPPERL+FUCHS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.85% (17.06.2025)
Poprzednia cena:
619.00
Odległość robocza: 35 mm, funkcja przełączania: normalnie otwarty (NO), typ wyjścia: NAMUR, instalacja: wpuszczany, napięcie nominalne: 8,2 V (Ri ok. 1 kΩ)